. .
 
Meklēt datubāzē Lapas karte E-pasts Meklēt     .  .
 

Apraksts

Struktūra

Kontakti

Kā mūs atrast

Vēsture

Par mums >> Kontakti

Latvijas Valsts arhīvs
Adrese: Bezdelīgu iela 1A, Rīga, LV-1048
Skandu iela 14 (Kurzemes pr. 5) - glabātava
Tālrunis: 27008741
WWW: www.archiv.org.lv, e-pasts:

Bankas rekvizīti:
LATVIJAS NACIONĀLAIS ARHĪVS
Juridiskā adrese: Šķūņu ielā 11, Rīgā, LV-1050
Reģ. Nr. 90009476367
Valsts kase, kods TRELLV22
Konts Nr. LV53TREL2220663003000

Latvijas Valsts arhīvā apmeklētājus pieņem darba dienās:

Pirmdiena 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Otrdiena 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Trešdiena 9:00 - 12:00, 13:00 - 18:00
Ceturtdiena 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Piektdiena 9:00 - 13:00

Lasītavu darba laiks:

Pirmdiena   9:00 - 16:00
Otrdiena   9:00 - 16:00
Trešdiena   9:00 - 19:00
Ceturtdiena   9:00 - 16:00*
Piektdiena   9:00 - 15:00

* katra mēneša pēdējā ceturtdienā slēgts – sanitārā diena

Lasītavas Bezdelīgu ielā 1A tālr.: 27039994
Lasītavas Skandu ielā 14 tālr.: 25618681
VDK dokumentu lasītavas Skandu ielā 14 tālr.: 27022174,
e-pasts: vdk.lasitava@arhivi.gov.lv

Vadība
LVA direktors Artis Freimanis 29122279

Direktors pieņem apmeklētājus katra mēneša trešajā piektdienā plkst. 9:00 – 11:00

Arhīva eksperts Ainars Mazvērsītis 22338944 Ainars.Mazversitis@arhivi.gov.lv

Izziņu nodaļa
Nodaļas vadītāja Inese Mikelāne 25906683 Inese.Mikelane@arhivi.gov.lv
Nodaļas vadītāja vietniece Ieva Birzule 25623546
Vecākā eksperte Anita Krastiņa 27039994 Anita.Krastina@arhivi.gov.lv
Vecākā eksperte Ina Stāmere 25618681 Ina.Stamere@arhivi.gov.lv
Arhīviste Ligita Meķe 27008741

Personu fondu un ārvalstu dokumentu nodaļa
Nodaļas vadītāja Inese Kalniņa 20314958 Inese.Kalnina@arhivi.gov.lv
Arhīva eksperts Guntis Švītiņš 27072918 Guntis.Svitins@arhivi.gov.lv

Dokumentu saglabāšanas nodaļa
Nodaļas vadītāja Benita Alksne 28375294 Benita.Alksne@arhivi.gov.lv
Vecākais eksperts Mārcis Raudis 20380404 Marcis.Raudis@arhivi.gov.lv
Galvenā arhīviste Baiba Zeile Baiba.Zeile@arhivi.gov.lv
Arhīva eksperte Marta Reča Marta.Reca@arhivi.gov.lv
Galvenā fondu glabātāja Jūlija Ivbule 22328886 Julija.Ivbule@arhivi.gov.lv
Galvenā fondu glabātāja Ruta Buša Ruta.Busa@arhivi.gov.lv

Dokumentu aprakstīšanas nodaļa
Nodaļas vadītāja Laura Kabakova 25624708 Laura.Kabakova@arhivi.gov.lv
Vecākā eksperte Daira Sluka Daira.Sluka@arhivi.gov.lv
Arhīva eksperts Ainārs Bambals 27039848 Ainars.Bambals@arhivi.gov.lv
Arhīva eksperte Ilze Bane-Grīga Ilze.Bane@arhivi.gov.lv
Arhīva eksperte Inta Martinsone m.inta@inbox.lv
Galvenā arhīviste Inese Miezīte Inese.Miezite@arhivi.gov.lv
Galvenā arhīviste Jeļena Zubkova Jelena.Zubkova@arhivi.gov.lv
Galvenā arhīviste Lolita Mudele
Lolita.Mudele@arhivi.gov.lv
Galvenā arhīviste Ināra Kopa 27064750
Galvenā arhīviste Baiba Zālīte
baiba.zalite@gmail.com
Galvenā arhīviste Ieva Tūtere Ieva.Tutere@arhivi.gov.lv
Galvenā arhīviste Ilga Dzene Ilga.Dzene@arhivi.gov.lv
Galvenais arhīvists Arturs Neparts Arturs.Neparts@arhivi.gov.lv

Saimniecības sektors
Saimniecības sektora vadītājs Verners Freimanis 25624117 Verners.Freimanis@arhivi.gov.lv
Ēku ekspl. un aprīk. nodr. inženieris Jānis Akmentiņš 26139925  

Latvijas Nacionālā arhīva struktūrvienības
Institūciju dokumentu un arhīvu pārvaldības departaments
Departamenta direktore Līga Vībure 28805046
Vecākā eksperte Iluta Kristapsone 22304216 Iluta.Kristapsone@arhivi.gov.lv
Vecākā eksperte Sandra Šķerbele 29605422
Vecākā eksperte Elvīra Ozola 25623471
Vecākā eksperte Evija Baranova 20388238
Vecākā eksperte Aija Lubiņa 29514685
Vecākā eksperte Jekaterina Kurilova 27075876
Vecākā eksperte Līga Smelēna 29632044 Liga.Smelena@arhivi.gov.lv
Vecākā eksperte Diāna Ziediņa 28814902 Diana.Ziedina@arhivi.gov.lv
Vecākais eksperts Jānis Karro 27073758 Janis.Karro@arhivi.gov.lv
Vecākā eksperte Ance Goba 29553514 Ance.Goba@arhivi.gov.lv
Vecākā eksperte Aiga Pīķe 22339116 Aiga.Pike@arhivi.gov.lv
Arhīva eksperts Svjatoslavs Matvējevs 27064750 Svjatoslavs.Matvejevs@arhivi.gov.lv
Vecākā eksperte Madara Kristīne Paradovska 29717317 madara.kristine.paradovska@arhivi.gov.lv

LNA Tehniskā nodrošinājuma nodaļa
Darba aizsardzības vecākais speciālists Mārtiņš Rudovskis 29626214 Martins.Rudovskis@arhivi.gov.lv






Pēdējās izmaiņas: 10.06.2019.
Copyright © Latvijas Valsts arhīvs
Komentārus par mājas lapu sūtiet: webmaster@archiv.org.lv